خواهش میکنم هولوکاست را باور کنید!!!

متنی در مورد هولوکاست و موشکافی آن, این مقاله آزاد است و شما میتوانید در تدوین آن کمک کنید.
متن های خود را در قسمت نظرات درج کنید

مقدمه:

کلمه ushmm مخف United States Holocaust Memorial Museum هستش که خاطرات آمریکا رو از هولوکاست بیان میکنه.

خاطرات خرافاتی که سالهاست تمام مردم جهان بخصوص مردم فلسطین و لبنان زجرکش این خرافات شده اند.

هولوکاست واقعیت دارد؟!

اگر واقعیت دارد تا چه حدی واقعیت دارد , بزرگنمایی تا چه حد!؟

رژیم منفور اسرئیل تا چه حدی مظلوم است ❗ که آمریکا برای این واقع دایرة المعارف تدوین کرده است

سالهاست که تمام مردم دنیا فهمیدند که این چماقی است برای رژیم منفور اسرائیل که با آن تمام مخالفان خود را عقب رانده و سالهاست که دارد از آمریکا شیرخواری میکند. سالهاست مردم بیچاره آلمان توان این افسانه را میدهند.

Carlos Latuff / Brazil

چرا باید نام فلسطین را از نقشها حذف کنند چطور ممکن است آمریکا با زورگویی مردمی را از رو نقشه حذف کند و اسرائل را به جان آن در نقشه بنشاند. ویکی پدیا را نگاه کنید.

اینجا را هم نگاه کنید. لبنان همرز و همسایه اسرائیل است چرا چون دیگر فلسطینی وجود ندارد!!!

منافع آمریکا همیشه مهمتر از جان انسانها بوده و هست. نسل کشی یهودیان رو چه کسانی انجام داده اند؟!؟!؟ اطلاً انجام گرفته؟!؟!؟ تا کسی را متهم کنیم؟!؟

مگر مردم فلسطین نسل کشی یهودیان را انجام داده اند که حالا اسرائیل در لبنان و فلسطین (غزه) نسل کشی میکند؟

و سازمان ملل هم که…

Casso / Brazil

زمانی که خدا بر حضرت موسی(پیامبر قوم یهود) گفت: قوم خود را به سوی مسجد القصی سوق بده و قومی ظالمی را که در آنجا سرزیمن زندگی میکند را به راه راست هدایت کن .(در زمان حضرت موسی قوم ظالم بر این اراضی حکومت میکردند) وگرنه اتفاق های ناگواری خواهد افتاد و جنگ های زیادی خواهد افتاد.حضرت موسی به پیش قوم خود آمد و گفت برای جنگی آماده شوید که خدا فرمان آن را صادر کرده است(در صورتی که آن قوم ظالم به راه راست هدایت نشود)مردمان قوم موسی بر او خندیدن و گفتند پیرمرد بشین که موقع جنگ نیست ما برای چه به جنگ برویم در حالی که در صلح و خوشی در اراضی خود زندگی میکنیم و در کنار زنان و فرزندانمان خوشبخت هستیم و این است سرپیچی از دستور خدا و پیامبر خدا…………..

Chen An Yong / China

کمی خوشحال شدم وفتی عبارت پایین را دیدم و فهمیدم که هیچ منبع موثقی برای واقعه هولوکاست در ویکی پدیا نیز نیست. البته به جز منابع ساختگی اسرائیل و آمریکا

هولوکاست به کشتار دسته‌جمعی و نسل‌کشی نزدیک به شش میلیون نفر[۱] بخصوص [نیازمند منبع]یهودیان که بر پایه نژاد، مذهب و ملیت در طی جنگ جهانی دوم بدست آلمان نازی و از ۱۹۴۱ تا انتهای ۱۹۴۵ انجام شده‌است، اطلاق می‌شود.[نیازمند منبع]

کل مطلب در ویکی پدیا

کاریکاتورهای هولوکاست را اینجا ببینید.

Gatto Alessandro / Italy

این مطلب کاملتر خواهد شد…

منبع عکسها ایران کارتون

Advertisements

برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , ,

9 پاسخ to “خواهش میکنم هولوکاست را باور کنید!!!”

 1. mahdirahimi Says:

  سلام لوگوي فيدتو عوض كردي

 2. key1one Says:

  اره اینو که دیدم مسخ شده ام واسه اشتراک یه جور سحره از وقتی گذاشتم یعنی 2 ساعت نشده واسم 6 تا مشترک اورد که واسم جالب بود.

 3. ناشناس Says:

  راستى يه نگاه به اينجا (انکار هولوکاست) بنداز !

  کیوان:محمد جان عالی بود اطلاعات خوبی بود مبزارم تو مطلب

 4. mahdirahimi Says:

  قانون كپي رايتو رعايت نكردم عكس فيدتو گذاشتم تو رستورانم اگه راضي نيستي برش دارم

 5. Mr\'James Says:

  فقط یک سوال: این حرفا که زدی جدی بود؟

  کیوان:تو بحث شرکت کنید
  شما فکر می کنید به غیر از اینه

 6. بهنام Says:

  کیوان: بهنام جان جواب همه سوالاتو یکی یکی جلوشون می نویسم

  کیوان جان از حرفات تعجب کردم!
  1. چرا رژیم منفور اسرائیل؟چون برای همه تبدیل شده به یه رژیم شیره خوار. خبرهای ایتالیا رو نشنیدی؟ به زور میخوان بکننش تو جمع ادما الکی بهش امتیاز میدن.
  2. چرا ملت مظلوم فلستین؟ ملتی که قدرت دفاع از خودشون رو ندارن و کسی بهوشن کمک نمیکنه. اخبار غزه رو نشنیدی؟ وجدانت کجاست.
  3. چرا از اینکه منبع نیافتی خوشحال شدی؟ چون این اخبار ساختگیه و واسه همین منبع واسش نیست اینجا رو بخون

  دوست عزیز
  فکر می کنی در زمان جنگ ایران و عراق چند نفر از فلسطینی ها از ایران حمایت کردند یا برعکس؟ دوست عزیز اون زمان خود فلسطین درگیر جنگ بود.شما انگار درای از روی احساس حرف میزنی. عجیبه کشوری که هیچ سلاحی برای دفاع از خودش ندارو تو توی چنگ با اسرائبل هست به ایران کمک کنه.
  فکر می کنی در زمان جنگ اگر اسرائیل تاسیسات اتمی عراق را نمی زد چه بلایی سر مردم بی پناه ما می آمد (جلاد بودن صدام که ناراحتت نمی کنه)
  در تحریف نام خلیج فارس ملت به قولی مظلوم فلستین و شیعان لبنان چقدر از ایران حمایت کردند؟

  بهنام جان عراق به حمایت کی داشت با ما جنگ میکرد امریکا و اسرائیل هم پیمانانش و در ضمن این تاسیسات در حد قابل توجهی نبودن.در ضمن عراق با بمبهای شیمیای بدتر از بمب اتم کرد اسراویل اگه میخواد نقش بابا بزرگ رو بازی کن نمیزاشت بمب فراسنه و المان به عراق بمب شمیایی بدن. بمب اتم رو نمیتونست بزنه چون سازمان مللی وجود داشت چون اگه میزد دیگه امریکا و اسرائیل فرانسه و خیلی از کشورا دیگه نمیتونستن حمایتش کنن چون رسوا میشدن

  فکر نمی کنی این کار ها و برخوردها نون قرض دادن یکطرفه باشه. ( من در مورد هولوکاست اینجا بحث میکنم بحث رو عوض نکنید.در ضمن همونظوری که حمایت امریکا از اسرویل واسش سود داره حمایت ما هم از فلسطین برامون سود داره اگه خواستی تو یاهو باهم بحث میکنیم در این مورد)

  راجع به محاصره غزه. کیوان جان تا صد سال دیگر نیز اگر گروه حماس بخواد از آن مناطق راکد
  پراکنی کنه اسرائیل مجبوره برای حفاظت از شهرهای خود آنجا را محاصره کند. به من بگو
  اسرائیل باید به فکر مردم غزه باشه یا حماس که داره آنجا حکومت می کنه؟ یا کشورهای دیگر چرا با وجود اینکه شاهد گرسنگی و عجز مردم غیر نظامی در آن مناطق است حاضر به دست کشیدن از راکت پراکنی نیست؟ (گروه های تروریستی همیشه از مردم غیر نظامی بعنوان سپر دفاعی خود و جهت تحریک فکار عمومی استفاده کرده اند.) جان هر فرد غیر نظامی (زن و کودک) با ارزش است چه اسرائیلی و چه فلسطینی! وقتی حماس راکت به شهرها می زند زن و کودک نمی می رند؟
  برای این حرفت باید بگم اسرائیل داره همه جا رو بمباران میکنه فلسطینی ها کجا رو محاصره کنن؟!؟!؟! چرا داری بودن فکر رحف میزنی ؟؟ اسرائیل چرا باید اخه تو فلسطین باشه چرا باید کشور مردمی رو از دستشون بگیره؟ تا اونا هم مجبور بشن برای دفاع از خودشون و زن و بچه شون راکت بزنن!؟؟!؟!

  در آخر هم باید بگم اگر 1000 بار دیگر کشورهای عربی به اسرائیل حمله کنند و در جنگ زمینهای خود را مثل … از دست دهند هرگز نمی توانند از نظر بین اللمللی مدعی باز پس گیری آنها شوند (اشاره به جولان) اسرائیل در مرزهای اولیه بسیار کوچکتر از آن چیزی بود که اکنون است. می دانی چرا؟ چون اعراب به آن حمله کردند!!! (قانون بین الملل است که سرزمین تسخیر شده در جنگ به کشور فاتح ضمیمه می شود.)
  این جنگ تموم نشده پس فاتحی وجود نداره
  در زمان جنگ جهانی دوم متفقین وارد ایران شدند ولی خارج شدند (اگر نمی رفتند از نظر بین المللی زیر سوال بودند) چون ایران با متفقین نجنگید. فرماندهان هوشیار ایران وقتی خود را از پیش بازنده می دیدند سلاح را بر زمین گذاشتند تا از نظر بین المللی مدعی باشند! اسرائیل نیز از نظر قوانین بین اللملی هیچ کار خلافی نکرده. تبلیغات احمقانه برخی اسلام گراها و تندرو ها هم خریداری ندارد.

  اسرائیل وارد کشور فلسطین شده و مدعی اراضی است و داره مردم و میکشه میگی از نظر قانون کار خلافی نکرده چطور این حرف رو میزنی !؟؟!؟ عجی حرفهای میزنی ؟!!!؟

  چه بخواهی و چه نخواهی ایران و اسرائیل منافع مشترک بسیار دارند! درک نکردن این منافع مشکلات بسیاری را در 30سال گذشته برای ایران به بار آورده و خواهد آورد.
  پس موضوع وجود یا عدم وجود منبع برای هولوکاست اصلا نباید برای یک ایرانی مهم باشد.

  اشتباه میکنی تجدید نظر کن و مطالعه زیادی بکن و هیچ چیز رو تو این مطالعات دخالت نده مثله احساسات و اعتقادات تا بهتر متوجه بشی

 7. بهنام Says:

  کیوان جان ممنون از نصیحتت راجع به مطالعه. فکر کنم که همه باید مطالعه کنن. ولی جواب سوالهای من را مستقیم ندادی.(مثلا اگه من گفتم چرا رژیم منفور اسرائیل؟ منظورم از تو به عنوان یک ایرانی بود نه ایتالیایی یا …) من سوالهام رو مطرح می کنم بیا تو یاهو بیشتر باهم صحبت کنیم. من معمولا تو این طور موارد باکسی بحث نمی کنم مگر اینکه خیلی براش ارزش قائل باشم. از این سوالها در انتها یک نتیجه خواهم گرفت.

  1. در زمان جنگ ایران و عراق موضع فلسطین، یا گروه اولیه یه مولد حماس چه بود؟ از ایران حمایت کردند(حتی لفظی، یا صراحتا گفتند که ملت عرب و برادران عرب برتر از فارس است؟ تو که search ات خوبه در این مورد خودت سرچ کن ببین چی پیدا میکنی.)

  کیوان:دوست عزیز من به این سوالت جواب داده بودم حمایت از فلسطین برای ما سود داره و سیاست ایران اینه مثه حمایت امریکا از اسرائیل(مگه اسرائل چیکار کرده که امریکا اینطوری داره کمکش میکنه هیچی… برعکس فلسطینم واسه ما کاری نکرده ولی برای ما راهبردی هستش

  2. (البته تو که مطالعت خوبه فقط خواستم بدونی که مرکز راکتور اتمی عراق طی کمتر از 8 سال قابل بهره برداری بود که اسرائیل زدش!) در مورد سلاح شیمیایی هم به خودت خیلی خوب گفتی که اروپا سلاح شیمیایی به عراق فروخت 1. چه ربطی به اسرائیل داره؟ 2. چرا ما با اروپا قطع رابطه نکردیم مگه نه اینکه حتی به آموزش خلبانان عراقی پرداختند مگر نه اینکه حتی سنگرهای عراقی را ساختند؟

  کیوان: این سوال رو تو پرسیدی و بحص به اینجا کشید و ربطش اینه. همه دیکتاتور های دنیا رو امریکا کوک مبکرد از شاه گرفته تا صدام و فیدل….
  قطع رابطه!!!!!!!!!!!!قطع رابطه وقتی میشه که کشوری برای ما لازم نباشه یعنی معاهده ای بینمون نباشه.ما الان با بعضی از کشورها اروپا رابطه ظعیفی داریم و با بعضی هاشون رابطه خوب

  3. سلاحهای ایران در جنگ از زمان شاه همگی به ساخت ایران بود. به من بگو ایران یدکی آنها را چگونه بدست آمد. چند سند رسمی می خوای بهت نشان بدم که ایران از اسرائیل و آمریکا مستقیم و غیر مستقیم سلاح و لوازم یدکی می خرید؟(منبع: ناگفته های جنگ ایران و عراق)

  کیوان:سلاحهای ایران در جنگ از زمان شاه همگی به ساخت ایران بود!!!!!!!!!!!!! کجاش ساخت ایران بود.همگیشون شاه از امریکا خریده بود.
  خو میگفتی سلاح نخریم.الان امریکا به همه گروهک ها لبنانی و تو عراق اسلحه میده. یه جور بازار فروش برای اسلحه هاشه.باید یه جایی بفروشه باید جمگی باشه یا نه

  (تذکر: امریکا خیلی زود به این نتیجه رسید که این جنگ نباید برنده داشته باشده پس تا زمان صلح هوای هر دو طرف را داشت. مستقیم و غیر مستقیم. منبع: نا گفته های جنگ ایران و عراق)

  4. در مورد اخیر که دارن نام خلیج فارس را بالا می کشند فکر می کنی فلسطین و همونهایی که با بودجه ایران زندگی می کنند، از کی حمایت خواهند کرد؟ یک بار شنیدی که از ایران حمایت کرده باشند. (تو که قدرت search خوبی داری در این مورد نیز یک سرچی بکن ببین چیزی پیدا می کنی. سید حسن راه به راه مصاحبه می کنه یک بار گفته که خلیج فارس!!)

  کیوان:تو جشم به کیا دوختی که از ما حمایت کنند فلسطین داره تیکه پاره میشه پاشه از ما حمایت کنه. همه دنیا فلطین رو نادیده میگیرن نظرش رو کی قبول میکنه. حرف تو مثه اون مثاله که نیرومندی از عاجزی کمک میخواد

  5. زدن راکت به مناطق مسکونی و کشتن زن و کودک دیگران چطور حمایتی از زن و کودک است؟ الان حماس دیگه راکت نمی زنه (حائل بین المللی ایجاد شده) اسرائیل دنبال کشتن زن و بچه لبنانی هستش هنوز؟

  کیوان:به من بگو بدونم تو از اسرائیل و آمریکا حمایت میکنی؟ و چرا ؟

  6. اسرائیل طبق قوانین بین الملل زمین خرید (تو که مطالعه زیاد داری آن زمان امکان فروش زمین به غیر هم نژاد امکان پذیر بود) و طبق قوانین بین اللمللی جنگید و زمین بیشتر گرفت! (درجنگهایی که در هیچ یک حمله کننده نبود) (حالا دیدی کی احساساتی برخورد میکنه! اگه با قوانین بین اللمللی مشکل داری چرا سر اسرائیل خالی میکنی؟)
  کیوان جان این حرفها درظاهر هیچ ربطی به مطلب هولوکاست تو نداره. ولی من می خوام بدونی که دوست کیه و دشمن کیه. وجود یا عدم وجود هولوکاست هیچ اهمیت یا ربطی به ایرانی ندارد چه برسد به اینکه بخواهد از نبود آن خوشحال باشد. به این دو سوال من حتما جواب بده بعد بیا مسنجر تا چند سند و مدرک دیگه بهت نشون بدم.
  اسرائیل تهدیدی برای منافع اعراب است. موافق یا مخالف؟ منافع اعراب!! ما برای منافع خودمون داریم از فلسطین و لبنان حمایت میکنیم.
  اعراب تهدیدی برای منافع ایران هستند. موافق یا مخالف؟ بله
  اسرائیل هیچ تهدیدی برای منافع ایران نبوده (پیش از انقلاب) و اکنون نیز هرگز تهدیدی برای ایران نیست. موافق یا مخالف؟ مخالفم
  متاسفم که کامنت پستت به این حرفها کشیده شد. من ایمیلم هست لطفا برای صحبت بیشتر یا توضیح اضافی بیا مسنجر. (فقط در مورد سه سوال آخر گزینه مورد نظر خود را همین جا بگو فقط همین.)

  پ.ن. در مورد وجدان هم کیوان عزیز در نظر قبلی گفتم که جان هر انسان بیگناه و غیرنظامی برای من با ارزش است (چه فلسطینی و چه اسرائیلی) مجددا هم می گویم که من و تو مسلمان دنیا آمدیم یکی دیکه مسیحی یا یهودی. این موضوع جرم برای مردن نیست. اگر کشور من با کشوری جنگ داشته باشه باید با ارتش اون بجنگه نه با غیرنظامی های اون. به نظر من کشتن هدفمند غیر نظامی یک حرکت تروریستی است.

  کیوان:پینوشت خوبی بود ممنون

 8. بهنام Says:

  راستی یک سوال مهم. فرض کنیم که اسرائیل از فردا از بین بره. مردم فلسطین زمینها رو پس بگیرن. (همه رو هم مجانی پی بگیرن). فکر می کنی چه فرقی در زندگی ایرانیان حاصل می شود؟ چه تفاوتی نیاز داری که الان نداری؟ فکر نمی کنی که تنها و تنها نتیجه این موضوع خلوت شدن سر اعراب در جهت تمرکز بیشتر برای کارشکنی بیشتر جهت گرفتن امتیازات بیشتر از ایرانیان باشد؟ (مثلا سه جزیره ما یا خلیج فارس یا مرز آبی با عراق و …)

  کیوان: بهنام عزیز در مورد این نظرت باید بگم اعراب الانشم دارن حقه مارو پایماب میکنن و نیازی به خلوت شدن افکار و سرشون ندارن.اونا میگن کشورهایی که خلیج فارس رو احاطه کردن بیشترشون عربی هشتن برای همین اسمش رو باید بزاریم خلبج عرب ولی ما ایرانیان سندی 2500 ساله داریم که این دریا اسمش خلیج پارس بود.
  اینجا رو یه مطاله ای بکن چیزایه جالبی
  گیرت میاد.

  باز هم از جوابگویی به سوالاتم و شرکت در بحث خشوحالم.
  یک بیوگرافی یا ادرس وبلاگت رو هم واسم بدی خوشحالم میشم.

 9. بهنام Says:

  مطالعه کردم. جالب بود. ایرانیان وطن دوست فراوانند.
  http://www.brochista.wordpress.com
  مرسی، من هم همینطور.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: